Twitter Reklamları

Diğer tüm sosyal medya reklamlarında olduğu gibi twitter reklamları da farklı kitlelere ulaşmanın bir yoludur. İnsanlar kendi yaşam kültürlerine uygun kişilerin bulunduğu sosyal medyaları tercih ettiğinden her platformun kullanıcı kitlesi birbirinden farklıdır. Twitter kullanıcılarının profili genel itibarı ile daha üst kademede görev alan yüksek mevkiye sahip kişilerin yoğunlukta olduğu bir mecradır.

Önemli siyasi aktörler, sanatçılar, gazeteciler gibi toplumun üst sınıfı olarak nitelendirebileceğimiz kesimin yoğunlukta olduğu bir yapısı vardır. Diğer kullanıcılar ise bu önemli kişilere ilgi duyan, hayranlık besleyen, onların düşüncelerini ve söylemlerini önemseyen kişiler olmakla birlikte bu önemli aktörlü takip etmek ve onlar hakkında olan bitenden haberdar olmak için kullanırlar.

Hal böyle olunca twitter reklamları da bir nebze facebook ve instagram reklamlarına göre farklılık göstermektedir. Toplumun daha yüksek kesimine hitap eden işletmelerin genellikle twitter reklamlarını tercih ettikleri görülmektedir. Örneğin lüks bir restoran veya spor otomobiller satan otogaleri sahibi müşteri kitlesi bakımından twitteri daha çok tercih etmektedir.

Furkan Ajans olarak biz de işletmelere twitter reklamlarının oluşturulması ve yönetilmesi sürecinde yardımcı olmaktayız. Her işte olduğu gibi sosyal medya reklamları da özen ve uzmanlık isteyen bir iştir. Furkan Ajans olarak yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile alanımızda en iyi firma olmayı başardık. Siz değerli dostlarımızla birlikte daha iyi işler yapmaya da devam edeceğiz. Siz de işinde uzman bir ekip tarafından doğru stratejilerle daha çok kazanmayı hedefliyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayarak işinizin geleceğine yatırım yapabilirsiniz.