Twitter

21 Mart 2006 tarihinde yayına açılan Twitter 14 arkadaşın yemek esnasında konuşurlarken ortaya çıkmıştır.  Başlangıçta arkadaşlarına o an ne yaptıklarını anlatmaları ve sohbet etmeleri fikriyle ortaya çıksa da günümüze gelene kadar bir çok değişime uğramıştır. Bu değişiklik insanların ulaşamayacakları kişilere ulaşabilme kolylığı ile gerçekleşmiştir. Önemli devlet adamları, sanatçılar ve kuruluşlar ile istenilen her an etkileşime geçildiği için kitleler tarafından çok fazla rağbet görmüştür.

Günümüzde twitter bir çok kişinin kendini ifade etme aracı olarak kullanılmasının yanı sıra işletmeler için de değeri biçilemez bir yatırım haline geldi. Bir çok işletme bu sosyal platformlar ile bir çok kişiye ulaşmakta ve işlerini büyütmektedir. Tüketicileri ile sürekli etkileşim içinde olmaları onlarla yeni çıkan ürünlerini, kampanyalarını paylaşmaları ve zaman zaman yaptıkları etkinliklerle etkileşimi sürekli kılmalarını sağlamaktadır.

Furkan Ajans olarak biz de işletmelere APİ kodlu kurumsal işletme sayfaları kurulumu yaparak işletmeleri müşterileri ile tanışmalarına ve işlerini büyütmelerine yardımcı olmaktayız. APİ kodu ile ilgili bilgiye facebook bölümünden ulaşabilirisiniz. Siz de hemen arayın ve işinizi internete taşıyarak kârlı çıkın.