Linkedin

Linkedin en büyük sosyal platformlardan birisidir.  Linkedini diğer sosyal medya platformlarından ayıran ve onu çok önemli kılan şey ise tamamen iş hayatına yönelik bir mecra olmasıdır. Linkedinde yer alan insanlar önemli işler yapan ve önemli pozisyonlarda yer alan kişilerdir.  Kişisel olarak da linkedin insanlar tarafından yeni iş tekliflerine sürekli açık olmak ve kendilerini sektöründeki kişilere tanıtmak için kullanırlar. Yani her iki şekilde de oldukça önemli bir yere sahip olan linkedin gerek kişisel amaçlarca gerekse de ticari amaçlarca kullanılmaktadır.

İşletmeler linkedini kendini yetiştirmiş sektöründe kariyer yapmış bir çok profesyonel isimle birlikte çalışabilmek için iletişim halinde kalmak ve mümkünse kendi bünyesinde istihdam etmek için kullanmaktadırlar. Bunun yanı sıra işletmeler arası ticari anlaşmalar ve bağlantılar yapmak için de kullanılmaktadır. Ürettiğiniz ürünleri büyük bir şirkete pazarlamak linkedin ile hiç de zor değil. Şirketin satın alma sorumlusu ile kuracağınız bağlantı o şirket tarafından işletmenizin farkedilmesine ve sizinle masaya oturmasına olanak verir.

Yine aynı şekilde ürettiğiniz ürünün hammaddesini satan şirketlere ve yetkililerine ulaşarak profesyonelce yapılan görüşmeler ve pazarlıklar belki de şirketinizin kârlılığını oldukça büyük bir şekilde etkileyecektir. Bu nedenle işletmeniz ile ilgili hemen hemen her şeyi ve herkesi kolaylıkla bulabileceğiniz, iş yemekleri organize edip önemli kişileri ağırlayarak iletişime geçebileceğiniz bir mecra linkedin. Yani iş hayatının hazinesi denebilecek kadar önemli.

Furkan Ajans olarak biz işletmelere bu önemli platformda kurumsal olarak bulunması için yardımcı olmaktayız. APİ kodlu kurumsal sayfa kurulumları ile işletmeleri devler ligine taşımaktan mutluluk duyuyoruz. Siz de hemen iletişime geçerek işletmenizi ya da kişisel kariyer sayfanızı oluşturarak iş hayatında hakettiğiniz yeri alın.