Kurumsal Web Sitesi Hizmeti

Furkan Ajans olarak bizler müşterilerimizin her türlü ihtiyacına yönelik kurumsal web sitesi kurulumu yapmaktayız. Oldukça geniş bir yelpazede müşterilerimizin isteklerini karşılayabiledek tüm donanımlara sahibiz. Yaptığımız web siteleri tamamen Türk Ticaret Kanununa uygun olarak oluşturulmakta ve şirketlerin gereksinimlerine tümüyle cevap verebilecek yetkinliktedir.

Tüm web sitelerimizi google seo'ya uygun olarak oluşturmakta ve google'da en üst sıralarda yer almanız için sürekli çalışmaktayız. Bugüne kadar yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlanmış ve sağlanmaya da devam edecektir. Diğer reklam ajanslarından farklı olarak biz yaptığımız işi başarıya ulaşmadan teslim etmiyoruz. İşimizi yalnızca web sitesi yapmak olarak görmemekte yaptığımız web sitesinin üst sıralarda olmasını da işimizin bir gereği olarak görmekteyiz.

Yaptığımız tüm işlerde web sitenizin size katkı sağlaması gerektiği, işinize değer katması gerektiğinin bilincinde olarak çalıştık. İşte tüm bunların olabilmesi için web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer alması gerekmektedir.  Bunu başarmak ise uzmanlık isteyen bir iştir.  Bir çok reklam ajansı tarafından web siteleri görselliği ile müşteriye beğendiriliyor ancak işine katkı sağlayacak şekilde üst sıralarda çıkması önemsenmiyor. Bizler görselliği kenara itmeden önceliğimizi arama motorlarına verecek şekilde çalışmakta ve iş yaptığımız müşterilerimizin başarıya ulaştıklarından emin olmaktayız.  Günümüzde maalesef bir çok reklam ajansı bu durumu göz ardı etmektedir.  Eğer bir web sitesi işinize herhangi bir katkı sağlamıyorsa yani size müşteri getirmiyorsa çok güzel ve şık görünmesinin hiç bir anlamı yoktur. 

Bundan dolayıdır ki müşterilerimiz bizleri google reklam ajansı olarak nitelendirmekte ve işlerine yaptığımız katkılardan dolayı her fırsatta teşekkürlerini iletmektedir.  Eğer siz de işinizi büyütmek ve internette rakiplerinizi geride bırakarak yeni müşterilerle tanışmak isterseniz sizlere bu yolda rehberlik etmeye hazırız. Hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak ihtiyaçlarınızı belirtin. Sizleri işyerinizde ziyaret ederek gerekli adımları atmaya başlayabiliriz.