Google Rehber

Google Rehber google tarafından çevrimiçi hizmete sunulan harita hizmetidir.  Google maps diye de bilinen google rehber ile bir çok yere kolaylıkla gidebilirsiniz. Artık hiç kimseye ihtiyaç duymadan hiç bilmediğiniz yerleri özgürce gezebilir ve adres bulma ya da kaybolma korkusu yaşamadan seyehat edebilirsiniz. 

Google rehber firmalar için de hayati öneme sahiptir. İşletmenizi google rehbere kaydettirerek müşterilerinizin işyerinizden haberdar olmasına ve kolaylıkla size ulaşmasına imkân sağlamış olacaksınız. Müşteriniz sizin sattığınız bir ürüne veya hizmete ihtiyaç duyduğunda internette arama yapar ve işletmenizi görür. Ya telefon ile arar ya da işletmenize gelerek sizden hizmet alır.  Günümüzde bir çok firma google rehber sayesinde müşterilerine ulaşmaktadır. Dolayısıyla rakipleriniz çoktan google rehberde yerini aldı. Ancak üzülmeyin. Rakiplerinizin önüne geçmek ve google rehberde en üst sırada çıkmak biraz yardım alarak hiç de zor değil. 

Furkan Ajans olarak biz işletmeleri google rehbere kayıt ettiriyor, işletme profillerini oluşturuyor ve en üst sırada yer almasını sağlayarak işlerini büyütmelerini sağlıyoruz. Üstelik rakipleriniz karşısında müşteriye ulaşmakta en avantajlı pozisyonda yer almanızı sağlıyoruz. Siz de hemen arayın ve işinize sahip çıkın.