Google Plus

Google Plus google tarafından facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya platformlarına rakip olarak  hizmete sunulmuştur. Saydığımız sosyal medya platformlarına benzer bir çok özelliğinin yanında önemli farklılıkları da bulunmakta. Bunlardan biri google plusa gmail ile kayıt olabiliyorsunuz. Bundan dolayı yaptığınız aramalar beğendiğiniz sayfalar google haritalarda gittiğiniz yerler gibi bir çok özellik bu platformda birleşiyor ve sizi hiç uğraştırmadan sizinle alakalı profiliniz oluşuyor. 

Kişisel kullanımın yanısıra işletmeler için de internette var olma açısından son derece önemli. İşletmenizin mevcut google haritalar, google görseller, ve web sitenizin googleda daha üst sıralarda çıkmasına yardımcı olan bu platform işletmeler tarafından rakiplerinin bir adım önüne geçmek ve google plus kullanan müşterileri ile sürekli etkileşim içerisinde olmasını sağlamaktadır.

Furkan Ajnas olarak biz APİ kodlu kurumsal google plus sayfanızın kurulmasında sizlere yardımcı olmaktayız. APİ kodu ile ilgili bilgiye facebook bölümümüzden ulaşabilirsiniz. Siz de hemen arayın ve işletmenizi internette daha üst sıralara yükseltin.