Furkan Ajans Yoluna Son Hızla Devam Ediyor!

Google hizmetleri ile Konya halkına hizmet veren Furkan Ajans yoluna hızla devam ediyor. Google Seo ve Sem hizmetleri, Google analystic ve  google adwords hizmetlerinin yanısıra API kodlu kurumsal sosyal medya sayfalarının kurulumunda da konyalılara hizmet vermektedir. API kodlu kurumsal sosyal medya sayfası yapımında Konya'da tek reklam ajansı olarak faaliyet yürüten Furkan Ajans Türkiye'de de aynı hizmeti sunabilen 5 firmadan birisidir.

Furkan Ajans Yöneticisi Ömer Bey Ajansları hakkında şunları söyledi ; "Ajansımız 1991 yılında hizmete başlamış ve Konya halkını reklamcılıkla tanıştırmış Konya'nın en köklü ajansıdır. Özellikle Google Seo ve API kodlu sosyal medya sayfasını Konya'da bizden başka profesyonel bir şekilde yapabilen ajans yok. Biz hiç bir şekilde katalog, broşür gibi tasarım ve baskı hizmetleri vermiyoruz. Bizim işimiz yalnızca google ve sosyal medya üzerinedir. Bundan dolayı bu işi en iyi yapan firma biziz. Çünkü yalnızca bu konuda kendimizi geliştirdik ve bu alanda bizim yaptıklarımızı yapabilen reklam ajansı Konya'da yok. Firmalarımıza yaptığımız iş ortadadır. Görmek isteyen Referanslarımızı arayıp bizi sorabilirler. Bunu hiç bir reklam ajansı söyleyemez. Biz her daim şeffaflık politikamız ile hizmet vermekteyiz. Reklam ajansı arayan firmalar kesinlikle ajansların yaptıkları işi incelesinler sonradan mağdur olmamaları için bu çok önemli. Maalesef reklam piyasasında da serbest çalışan ve hazır sitecilik yapan çok fazla. Herhangi bir kurumsallık ya da iş garantisi olmayan bu kişilerden uzak dursunlar. Daha sonra yaşayacakları sıkıntılarda muhattap bulmak imkansız oluyor çünkü."

Furkan Ajans tüm bu hizmetlerinin yanısıra marka, patent tescil hizmeti de vermektedir. Reklam hizmeti ihtiyacı olan firmaların Ömer Bey  ile de görüşmeden karar vermeleri kendileri için büyük bir kayıp olur. İşini hakkıyla yapan ve verilen paraları fazlasıyla firmaya kazandıran nadir ajanslardan. Özellikle iş yapmayı düşünenler önce referanslarımızı arayıp sorsunlar gibi bir iddiada bulunmak her ajansın kolay kolay söyleyebileceği bir şey değil.