Facebook Sponsorlu Reklamları

Sosyal medya günümüzde herkesin içinde olduğu bir sanal dünya. Artık en az bir kaç tane sosyal medyaya üyeliği olmayan kişi yoktur. Bir günde milyonlarca insan facebook, twitter, instagram, youtube gibi sosyal medya platformlarında zamanlarını harcıyor. Sosyal medya platformlarında hemen hemen her yaştan, her kültürden, her gruptan insan sürekli olarak bulunmaktadır.  Dolayısıyla sosyal medya milyonları bünyesinde toplama mahareti ile özellikle de iş dünyasının ilgisini çekmektedir. Sosyal medyada gördüğümüz binlerce reklam da bu durumun dopğal bir sonucudur.

İşletmeler yeni müşteri kazanmak ve işlerini büyütmek için sürekli olarak sosyal medyayı ve sosyal medya reklamlarını etkin biçimde kullanmaktadırlar. Bu tarz sosyal mecralarda verilen reklamlar çok kısa zamanda bir çok kişiye ulşmakta ve işletmelere para kazandırmaktadır. Üstelik müşteri kitlesi seçiminde de sosyal medya platformları işletmelere sınırsız bir seçme zenginliği sağlayarak doğru kitleye ulaşmalarında aradıkları fırsatı sunmaktadırlar. Durum böyle olunca sosyal medya reklamları da günümüzde en etkin ve en çok kullanılan reklam türü olmayı başarmıştır.

Furkan Ajans olarak biz de firmalara bu ortamda reklamlarını yayınlamarında ve reklamlarının yönetiminde yardımcı olmaktayız. Müşterilerimize oluşturduğumuz reklamlar ile firmalarımızın müşteri kitlesine ulaşmalarını ve işlerini büyütmelerini sağlıyoruz. Doğru oluşturulmuş bir reklamı doğru kitle ile buluşturarak minimum maaliyetle maksimum verimi elde etmelerini mümkün kılıyoruz. Siz de hemen bizi arayarak işletmenize yeni bir nefes aldırın ve kazancınızı artırın. Korkmayın sosyal medya reklamları diğer gazete,  radyo, bilboard reklamları gibi geleneksel reklam araçlarına oranla çok ekonomik reklamlardır. Bu reklam türünde bütçeyi kendiniz belirliyor ve kazandıkça daha fazla bütçe ayırabilmenizi mümkün kılıyor. Hiç vakit kaybetmeden bizi arayarak kazançlı ve fırsatlarla dolu bir dünyaya yelken açın.